شرایط ارسال کالا

۱) کلیه کالاها با نهایت دقت بسته بندی شده و توسط حامل های معتبر ارسال می شود.
۲) اطلاعات مورد نیاز در مراحل سفارش کالا باید توسط مشتریان بطور صحیح و کامل تکمیل گردد و در غیر اینصورت، سفارش ها قابل پیگیری و تحویل نمی باشد.
۳) صاحب حساب کاربری یا فردی که نام، آدرس و تلفن وی برای تحویل گرفتن سفارش توسط صاحب حساب کاربری وارد شده، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر نظیر کارت ملی همراه داشته باشد.
۴) اکیدا توصیه می شود که مشتریان سلامت فیزیکی و ظاهری کالای دریافتی را در حضور حامل (مامور تحویل دهنده سفارش) بررسی کنند و در صورت مشاهده آسیب از تحویل گرفتن کالا خودداری کنند ویا اینکه حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، آسیب فیزیکی را از طریق راه های ارتباطی بیان شده در صفحه تماس با ما به اصلاع خدمات پس از فروش فروشگاه فرهنگی برسانند.
۵) باز کردن جعبه و یا نصب کـالا باید توسط نصـاب مجاز انجـام شـود و ماموران تحویـل دهنده سفـارش فروشگاه فرهنگی فقط مسئول تحویل سفارش مشتریان می باشند بنابراین مشتریان می توانند با فروشگاه فرهنگی تماس بگیرند.
۶) هزینه ارسال کـالا

 • ارسال کالا به سراسر ایران با تیپاکس یا پست پیشتاز خواهد بود.
 • هزینه ارسال کالا بهمراه هرینه کالا بصورت هوشمند بوسله درگاه اینترنتی محاسبه و نقدا دریافت میگردد.
 • هزینه ارسال کالا به عهده مشتری است.
  نکته: هزینه ارسال در فـاکتور درج می شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف به حساب می آید و در صورت مشاهده چنین موردی حتما آن را از طریق ایمیل به فروشگاه فرهنگی اطلاع دهید.
  ۷) مدت زمـان تحویل کـالا درصـورتیکه سفـارش ثبت شده در بازه زمانی ۹ صبح الی ۱۰ شب باشد بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش حداکثر ۷۲ ساعت کاری می باشد.
  نکته۱: سفارش ها براساس بازه زمانی که مشتریان در زمان ثبت سفارش تعیین می کنند، تحویل داده خواهد شد.
  نکته۲: کلیه سفارش های ثبت شده در سایت توسط مشتریان درصورتیکه خارج از ساعت کاری شرکت و روزهای تعطیل رسمی و ایام شهادت اهل بیت(ع) باشد، در اولین ساعت کاری بعدی پیگیری خواهد شد.

شرایط تعویض یا استرداد کالا
۱) مشتریـان حداکثر تا هفت روز پس از دریـافت کالا فرصت خواهند داشت که کـالای خریداری شده را تست و در صورت مشـاهده ایراد فنی، آن را از طریـق شماره تلفن های 05132222614 | 05132217620 | 05132253489 ویا ایمیل info@farhangico.com به اطلاع شرکت برسانند تا در صورت تایید ایراد فنی توسط کـارشناسان شرکت، کالای خود را تعویض کنند. در غیر اینصورت، به منزله عدم بروز ایراد فنی در مهلت تعیین شده می باشد.
نکته۱: کلیه کارتریج های جوهرافشان و مواد مصرفی شامل گارانتی هفت روزه نمی شوند.
نکته۲: لطفا فقط از طریق شماره تلفن و ایمیل بیان شده شرکت را مطلع کنید زیرا پیام هایی که برای این منظور در حساب کاربری ثبت شوند ویا از طریق راه های دیگر ارسال شوند به منزله عدم مطلع کردن شرکت در مهلت مقرر می باشد.
۲) اگر ایـراد فنی مـورد تایید کـارشناسان شرکت قـرار نگیرد و ایـراد ناشی از استـفـاده نـادرست از کالای خریداری شده یا وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی باشد هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان می باشد.
۳) درصورت موجود نبودن کالای قابل تعویض در فروشگاه فرهنگی، مشتریان می توانند یکی از دو حالت زیر را انتخاب کند:
الف) انتخاب کالایی مشابه با کالای مورد نظر
ب) بازگشت وجه (مشتری باید درخواست عودت وجه خود را به همراه اعلام شماره سفارش و یک شماره کارت بانکی از طریق ایمیل info@farhangi ارسال کند).
نکته۱: با اعلام شماره کارت بانکی، مشتری مسئولیت قانونی انجام تراکنش مالی درصورت تایید عودت وجه خرید انجام شده از فروشگاه فرهنگی را پذیرفته و رضایت کامل دارد.
نکته۲: درصورت وجود اختلاف قیمت بین کالای مورد نظر با کالای مشابه، ما به التفاوت آن درنظر گرفته خواهد شد.
۴) مشتریـان اگر به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند، در صورتیکه کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خود خارج نکرده باشند تا هفت روز پس از ثبت سفارش فرصت خواهند داشت که آن را از طریق روش های بیان شده در بند ۱ به اطلاع شرکت برسانند. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده بر عهده مشتری می باشد.
۵) در صورت وجود مغـایرت بین کـالای تحویل داده شده به مشتریـان با کـالای سفارش داده شده، مشتریان حداکثر تا سه روز پس از دریافت کالا فرصت خواهند داشت که مغایرت را از طریق روش های بیان شده در بند ۱ به اطلاع شرکت برسانند.
۶) درصورتیکه امکان تطبیق کالای تحویلی با کالای سفارش داده شده وجود داشته باشد، مشتریـان می بایست مغـایرت را قبل از باز کردن بسته بندی اولیه کالای تحویلی و خارج کـردن آن از آکبند بودن بررسی کنند و در غیر اینصورت امکـان تعویض یا استرداد آن وجود نخواهد داشت.
۷) پروسه تعویض یا استرداد کالا حداکثر ظرف سه روز کاری توسط شرکت انجام خواهد شد و تمام هزینه های ارسال کالای قابل تعویض برعهده شرکت خواهد بود.

روش های پرداخت

مشتریان سایت فرهنگی می توانند مبلغ فـاکتور خرید خود را از طریق یکی از روش های بیان شده در ادامه پرداخت کنند. همچنین لازم به ذکر است که مشتریان محترم در انتخاب هر یک از این روش ها آزاد می بـاشند اما به جهت ایجـاد اولویت و سرعت بخشیدن به روند پردازش سفارش، پیشنهاد فروشگاه فرهنگی استفاده از روش پرداخت آنلاین (از طریق درگاه پرداخت اینترنتی) ویا کارت به کارت است که به مراتب آسـان تر و سریع تر می باشد.
پرداخت آنلاین
ساده ترین و سریعترین روش پرداخت از طریق درگاه های امن پرداخت الکترونیک با استفاده از کلیه کارت های شتاب بانکی می باشد. در این روش می بایست شماره کارت بانکی، تاریخ انقضاء و شماره cvv2 و همچنین رمز دوم کارت خود را در اختیار داشته بـاشید. فروشگاه فرهنگی دارای درگـاه های پرداخت اینترنتی متنوع می باشد این بدین معنی است که تمام کارت های عضو شبکه شتاب می توانند از این درگاه خرید کنند.
نکته1: سفارش هایی که پرداخت مبلغ آن به اینصورت انجام می شود دارای اولویت در ارسال می باشند.
نکته2: اگر هزینه سفارش از این طریق پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده در هنگام دریافت کالا باید مدرک شناسایی معتبر نظیر کارت ملی همراه داشته باشد.
کارت به کارت
در صورتی که مشتریان به هر دلیل امکان پرداخت آنلاین از طریق درگـاه های امن پرداخت الکترونیک در سایت فروشگاه فرهنگی برایشان فرآهم نباشد، می توانند مبلغ سفارش مورد نظر را از طریق دستگاه های عابر بانک یا موبایل (نرم افزار همراه بانک) به شماره کارت های اعلام شده توسط آقای ارسلان فرهنگی بشماره موبایل 09152233274 واریز نمایند
نکته۱: تمامی شماره کارت های بانکی اعلام شده به نام ارسلان فرهنگی می باشند.
نکته۲: جهت دریافت شماره حساب و شماره کارت معتبر با شماره های رسمی فروشگاه فرهنگی مندرج در سایت تماس بگیرید.

 • بدیهی است در صورت سهل انگاری مشتری و تماس با شماره های نامعتبر خارج از این سایت تمامی مسیولیت آن بعهده مشتری است و فروشگاه فرهنگی هیچ گونه مسیولیتی در قبال این دسته از افراد سودجو نخواهد داشت.
  پرداخت در محل
  در صورت هماهنگی با شماره های پشتیبانی میتوانید پس از پرداخت کارت ب کارت یا واریز به شماره حساب های اعلام شده توسط شرکت و همچنین پرداخت درب منزل تنها در مشهد و احراز و ارسال فیش واریزی به کارشناسان فروش فروشگاه فرهنگی از مسیولین فروشگاه بخواهید تا مبلغ واریزی بصورت اینترنتی را فقط برای شما در بازه ی زمانی مشخص صفر کنند تا مشکلی جهت ثبت سفارش نداشته باشید.
  نحوه مرجوعی وجه به مشتری
  اگر مشتری با مطالعه قوانین و مقررات خرید بیان شده در سایت تشخیص دهد که وجه پرداختی باید به وی عودت داده شود، باید درخواست عودت وجه را به همراه اعلام شماره سفـارش و یک شماره کارت بانکی از طریق ایمیل info@farhangico.com ارسال کند تا توسط فروشگاه فرهنگی بررسی شده و درصورت تایید، مبلغ موردنظر عودت داده شود.
  نکته: با اعلام شماره کارت بانکی، مشتری مسیولیت قانونی انجام تراکنش مالی درصورت تایید عودت وجه خرید انجام شده از فروشگاه فرهنگی را پذیرفته و رضایت کامل دارد.

ضمانت اصل بودن کالا
تمامی محصولات ارائه شده در سایت فروشگاه فرهنگی دارای گارانتی معتبر و دارای گارانتی های مختلف هستند.

۱- آسیب دیدگی کـالای خریـداری شده بر اثـر ضربه، شکستگی، تـرک خوردگی، سوختگی، تغییر رنگ، ریختن مایعات، مواد شیمیایی و شوینده، گرد و غبار و آلودگی شدید دستگاه به تشخیص کارشناسان فروشگاه فرهنگی.
۲- استفاده بیش از ظرفیت کارکرد روزانه تعیین شده توسط کارخانه سازنده.
۳- استفاده از نرم افزارهایی که مختص دستگاه نمی باشند.
۴- راه اندازی اولیه غیر استاندارد.
۵- تعمیر دستگاه توسط افرادی خارج از گروه کارشناسان فروشگاه فرهنگی.
۶- آسیب های ناشی از نصب غیر صحیح و نادرست اجزاء قابل تعویض.
۷- تمام آسیب دیدگی هایی که بر اثر استفاده نادرست از کارتریج و یا استفاده مواد مصرفی غیر اورجینال بوجود آید.
۸- مخدوش کردن شماره سریال دستگاه و همچنین عدم هماهنگی سریال دستگاه و کارت گارانتی.
۹- مواد مصرفی و تجهیزات جانبی شامل هد، کارتریج، ریبون، باطری، آداپتور و کلیه کابل های اتصال.
۱۰- استفاده از کاغذ غیر استانداردی که از نظر نوع، وزن و اندازه با استاندارد های تعیین شده توسط کارخانه هماهنگ نباشد.